Snc Haberleşme, Snc haberleşme ve iletişim hizmetleri tic. Ltd. Şti.'ne ait bir markadır ve telekomünikasyon sektöründe, düzenleme ve denetleme yetkisi olan Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş bir işletmedir.


SNC Haberleşme ile ortaklık kurarak iyi insanlardan oluşan genç bir ekiple arkadaş olmaktasınız.

15'i aşkın çalışanımız ile iş ortaklarımızdan bayilerimize; işletmelerden mobil operatörlere kadar 10.000'den fazla müşterimize tamamen şirket içinde geliştirdiğimiz ve yönettiğimiz mobil hizmetler sunuyoruz.

Toplu SMS, Sesli Mesaj, MMS, Çift Yönlü Mesaj, Mobil Ödeme, Mobil Anket, Telefon ve Fax ile her tip işletmeye mobil dünyada sağlam bir kapı açıyoruz.


Vizyonumuz;

Gelişen teknolojiyi takip ederek ticari şirketlerin mevcut pazar koşullarına uyum sağlamalarına, rekabet avantajı elde etmelerine, karlılıklarını artırmalarına ve/veya kar amacı gütmeyen kurumların ilgili hedef kitlelerine seslerini duyurmak üzere talep ettikleri iletişim ağına destek nitelikteki kişiselleştirilmiş servisleri kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 sunabilecek donanımda, yaratıcı yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ön planda bir mobil iletişim firması olmak.


Misyonumuz;

Hızla değişen pazar koşulları içinde ayırt edici gücünün simgesi "kişiselleştirilmiş? ve "müşteri odaklı? servisleri güncel ve yaratıcı yaklaşımlar ile kesintisiz olarak sunmaya devam eden İzmir merkezli bir mobil iletişim şirketi olarak gelecek 5 yıl içinde pazar lideri olmak.